View Single Post
Staro 26.06.2018., 18:49   #8
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor mcpala Pregled postova
Ne znam šta bi ti rekao... Bojim se da ih Eizo itekako prodaje, čak i po ovim cijenama :-) Iskreno i meni je taj od 5k+ eura i preskup, a i prevelik. Ja gledam nešto ovako: https://www.eizo.de/coloredge/cs2730/ Kod nas je oko 8700 kn i ako mi poživi 10 godina (koliko mi traje Samsung 2232bw kojeg sad imam) ja super zadovoljan. Još kad vidim da daju 5 godina garancije, smatram da je kupnja skroz OK. Kad svedemo sve na sirove brojke to je cca 70 kuna mjesečno na 10 godina. Što i nije strašno ;-)
Kupujem ga za posao a ne za gaming tako da mi odziv, gsync, freesync i ostale điđe-miđe uopće ne igraju ulogu. Želim samo što manje patnje za moje oči koje su ionako dovoljno izmučene godinama buljenja u jeftine CRT-ove i TN panele...
Pitaj kolegu The Exiled što misli o tome. Profesionalci kojima boje znače nešto u biznisu kupuju Benq PD2700Q za 3000 i kusur, ne kupuju Eizo, bez brige budi.
Nu, ako imaš para, slobodno ti daj. Ali kao što su ti rekli, razlike su postale male do nikakve. Plaćaš više ime i reputaciju nego sami boljitak i kvalitetu slike
Što se tiče U2715H, ne bavim se profi stvarima, igram FPSove i crtam u CAD/CAM programima i za to mi je odličan. I HW je kalibriran tvornički i dobije se certifikat sa njime. Vjerujem da je tako i sa PD2700Q. Taj mi je isto bio pick ali ima loš odziv i nikako nije dobar za gaming.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote