View Single Post
Staro 14.01.2009., 17:04   #58
Nani
hdtelevizija.com editor
Moj komp
 
Nani's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 742
Citiraj:
Autor Klokan Pregled postova
ja imam 780g chipset sa integrušom hd3200 i nikakvih bugova nisam vidio.. i ne bih preporučio 8 i 9 seriju od nvidie jer imaju problema sa 24 hz prikazom filmova te npr. ja sam imao problem( i moj frend) da su mi se obrisali programi na plazmi svaki put kad bi htpc bio upaljen prije plazme(PV80) i powerstrip ne radi s njima, a ako nekome baš treba 7.1 zvuk onda nek kupi posebnu zvučnu ili grafu... ati je meni puno bolji izbor što se tiče grafike za htpc.

Taj problem sto su se tebi brisali programi nema veze sa prikljucivanjem htpca i nvidiinog cispeta jer su isti problem imali ljudi koji nista na plasme nisu prikljucivali. To je bio problem sa Samsung i Panasonic plasmama tj sa njihovom internom memorijom.

Dakle problem nije do nvidiinog 8200 cispeta.

Sa druge strane kako sam i rekao jedino je 8200 u stanju da izbaci preko hdmi izlaza 7.1 LPCM HD zvuk na av receiver, dok ostali cispeti izbacuju L PCM u stereu, sto je itekakva razlika ako mene pitas da ne pricam o problemima sa mnogim verzijama av receivera i nemogucnosti cipseta da komuniciraju sa tim uredjajima kako treba.
Nani je offline   Reply With Quote