View Single Post
Staro 29.04.2018., 09:54   #1417
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,643
Citiraj:
Autor onedolar Pregled postova
Jednom kad sam imao taj problem probao sam mijenjati i rizere i kablove i stavio novi OS. I onda rotirao usb-e po utorima itd. Nisam izvukao logican zakljucak.
A sta da ti kazem, problemi su tu od prvog na sva 3 riga od kad je sve bilo novo. I tako je ostalo i sad.
Javit cu se ja kolegi na pm radi slaganja postavki, ali do sad sam isprobao 50 tak kombinacija coina/poolova - slagao kombinacije u dual miningu eth/etc/dbix/ubiq/music... sa blake2s/pasl/drci... coinima i mislim da sam taj dio savladao.
Ja sam isto novi u ovome,krenuo sa windowsima,koji su svako malo nešto rušili rig,da bih prtešao na HIVEOS ...

Milina,sve super,moram priznati i čak zabadava za do 3 riga,ali frend mi rekao da je SMOS bolji,pa prebacio na njega,ali nije besplatan,pa sam im pustio neku lovu i sad čekam da to prođe,pa natrag na HIVEOS ...

Nego htio sam napomenuti da sam sistem instalirao (HIVEOS i SMOS) na USB od 8 GB,koji su pokrenuli sistem,radili čak i nekih dan,dan i pol, i onda bi bilo restarta,pa rušenja svaki sat,pa pol sata ...

Zamijenio stik sa HDD (običan,sad idem prebacivati na ssd) i sad radi ok ...

Imao sam osjećaj da nemože nešto upodejtat na stiku od potrebnih fileka, ko da nije bilo dosta mjesta (makar tvrde da je 8 GB dovoljno) ...

I sa riserima problema,dok nisam skužio da onaj mali dio koji ide na ploču šteka,malo pokazivao karticu,malo ne,malo rudario malo restarto sistem ...

Zadnje izmijenjeno od: Nbdy32. 29.04.2018. u 09:59.
Nbdy32 je offline   Reply With Quote