View Single Post
Staro 01.09.2015., 21:43   #2129
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Slično kao i Darixu, može preporuka monitora za cca 2000 kn (mogu se istegnut malo više ako stvarno vrijedi) koji bi služio za PC, PS3 i PS4. Dakle treba mi nešto s dva HDMI ili DVI-D, Display Port + HDMI izlazima da spojim oboje i onda samo switcham na source koji želim. Gaming bi po ovome bila glavna namjena, ali mi je veoma bitno da su boje kvalitetno prikazane zbog rada u Photoshopu, Illustratoru i sličnim programima. Znači treba mi nešto što će boju pokazivat kakvom je, a ne nekim ispranim nijansama.
Što se veličine tiče, ne bih na više od 24" išao i 1920x1080 rezolucije. Iako ne znam kakva je 16:10 (1920x1200) za gaming i konzole, može netko dat svoje dojmove? Pošto su igre primarno optimizirane za 16:9, bojim se da ne pogriješim s 16:10.
E da, ako je ikako moguće da je rub što tanji. Trenutno imam Acer G247HLbid 24" i nikad više ako je moguće ne bih na debele rubove, preružni su mi nakon ovog Ali ako je neki monitor fkt dobar, prebrodit ću deblji rub.

Zapeo mi je za oko DELL UltraSharp U2415, ali je 16:10 i nekako bih htio to izbjeć ako ima nešto copy paste ovog osim po aspect ratiou, da bude 16:9. ?
Možda DELL UltraSharp U2414H?
xGAME je offline   Reply With Quote