View Single Post
Staro 01.09.2015., 13:34   #2124
DariX
Premium
Moj komp
 
DariX's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 172
Može li mi netko od kolega na forumu, tko igra dosta FPS igara (CoD, CS, BF, FC itd.) koliko mu je osjetno 8ms na IPS monitoru (kakav je input lag)?

Stvarno bi zelio kupiti IPS monitor da vidim te famozne boje o kojima svi pricaju, a i filmove gledam iz kreveta, pa mi je kut gledanja isto nice dodatak.
Jedino me brinu prepirke na internetu vezane za taj mrtvi response time. Citam da tvrtke znaju pisat svakakve brojke gore, samo da ljepse izgleda.

Monitor koristim pretezno za gaming (igram dosta FPS igara, semi-competitive), nesto sam sada poceo programirat i modelirat. Imam budzet od oko 2000kn, a za to ne mogu dobiti IPS od 144Hz, a izabrat izmedu TN-a sa 144Hz i IPS-a je vec mjesec dana *ebena muka Nemam bas love, a zelim oboje
Uvijek kad se odlucim na IPS sjetim se da vecinom igram FPS igre, te da vecina negativno ocjenjuje IPS monitore specificno za takve igre.

Gledam Dell-ovu UltraSharp seriju jer ih dosta ljudi i ovdje na forumu hvali (U2412M ima 16:10 rezoluciju ), ali nisam iskljucivo na njih orijentiran.




Edit:
naletio sam na ovo:

na ovoj stranici:
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2415.htm
Mogu se orijentirat na tu stranicu? U redu su im review-ovi?

Zadnje izmijenjeno od: DariX. 01.09.2015. u 14:38.
DariX je offline   Reply With Quote