View Single Post
Staro 13.02.2020., 11:25   #62
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja očekujem da ćeš se opet pojavljivati ovdje jednom do 2x mjesečno. Kao svake godine od 2013 na ovamo a tu se nadam da sam u krivu

Ne znam što nije jasno u rečenici:

Citiraj:
tj da će nastaviti gdje i kako su stali.
Ti stvarno misliš da ako je Red Mulj i uspio naći 0,5 sekundi, a da su Ferrari i Mercedes ostali na mjestu i da nisu našli ništa?
To si rekao i lani kako Mercedes nema dalje kamo, da je to zid, pa na kraju su pomeli prvu polovicu sezone sa 10/12. Možda Red Mulj i je našao 0,5s, nebi bilo čudno obzirom na budžet i mašineriju, ali očekivati da su Mercedes koji ima 1000+ zaposlenih i Ferrari koji ima skoro pa toliko nisu našli ništa, malo preambiciozno, čak i za tebe, druže ne znam koliko si upućen ali špijunaža u F1 je većna nego ikad. Ništa revolucionarno ne možeš izmisliti i to sakriti dulje od par mjeseci.

Slobodno me kvotaš oko Španjolske, ali i dalje tvrdim da odnos prva 3 ostaje isti. Dolje niže moooožda McLaren uspije još malo smanjiti razliku prema vodećima i pobjeći još Renaultu i ekipi jer sa Seidl i Key vode priču ispočetka i 2020 bolid se počeo raditi još debelo lani, ali otom-potom. 2019 je završila van svih očekivanja. Očekivao sam 6. mjesto, nadao sam se 5. mjestu, neki od vas ste prognozirali 7.-8. mjesto... a na kraju bili best of the rest i to debelo ispred Renola. Ovi ostali ispod, nastavljaju u prošlogodišnjem ritmu. McLaren je jako loše krenuo u sezonu, ali kasnije su se dizali iz utrke u utrku, tako da vjerujem da će početak sezone biti bolji nego lani. A i pitanje je što je Renault napravio od svog drloga za ovu godinu.

Problem je što je Mercedes najbolji overall bolid i pašu mu sve staze osim ekstremnih uvijeta. Red Mulju pašu ekstremi poput ili velikih vrućina ili velike nadmorske visine zbog motora (sjećamo se Brazila, pa onda Abu Dhabija). Ferrari je volio power staze. I upravo tako se i odigrala 2019 sezona. Bilo je par poklona Mercedesu od strane Ferrarija, ali zašto nije Red Mulj bio na mjestu Mečke i uzeo to? Zato jer Mečka ako nije bila najbolja na toj stazi, bila je najbolja druga.

I nakon svega toga i imanjem činjenica da se NIŠTA u pravilima nije promjenilo, očekujemo da Red Mulj Honda otkidati veliki dio kolača Mečki i Ferrariju? Da, u ekstremnim slučajevima kao što su bili Austrija (vrućine), Njemačka (kaotična kišna utrka) i Brazil (velika nadmorska visina). Ne umanjujem uspjehe Honde ili momčadi ili Maxa, no prema svim tim pokazateljima, mi nastavljamo u revijalnom tonu. Mečka i Ferrari će si možda otkidati, a Mulj bude tu negdje iza i čekao greške vodećih i nadao se ekstremnim uvjetima, kao i lani.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 13.02.2020. u 14:04.
Brko je offline