View Single Post
Staro 10.02.2017., 10:41   #656
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
To je još i dobro ako si nakon 12mj u plusu Ali gledaj to tako, da nakon ROI ti imaš prihod mjesečno oko 100e, a ni oro ni kopo. Ja to bar tako gledam.

I zato govorimo da majning nije posao od kojeg ćeš živjeti, već neki hobi i dodatna zarada.
Onaj kalkulator samo daje dobit u odnosu na uloženu energiju, dakle ne daje dobit u odnosu na ukupno uloženo, ispravite me ako sam u krivu. Dakle, dobit od 80 baksa je samo u odnosu na struju mjesečno, a ak se uzme u obzir potrošenih 1200 baksa za kantu, trebalo bi mi 15 mjeseci da ju isplatim Malkec sam krivo sračuno u prošlom postu.

Prihod je trenutno takav, recimo 100 jureka, ali dolaskom novih grafa će prihod padati, tako da je pitanje hoću li unutar 24 mjeseca imati dobit.

Shamanix, valuta ima stvarno puno i teško mi se odlučiti ulaziti u rizik s kupnjom valuta. Imam osjećaj da bih trebao jako dobro poznavati dosadašnje trendove da bih mogao okretati neku lovu (recimo stotinjak eura mjesečno). Ima li tu neki backdoor, tj. da se na brzinu priučim gdje što i kako gledati?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote