View Single Post
Staro 04.02.2012., 18:28   #96
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor lolofuxy Pregled postova
Kaj čekaš

Preporučeno mu je drugo napajanje jer mu cvile zavojnice u Corsu, a zašto nebi bilo dobro da si kupi kvalitetno kućište ako ima novaca, kaj se kućište mijenja svakih mjesec dana? A ako nema love, onda ćemo mu pomoći na jeftiniji način.
Pa meni su zavojnice cvilile i na Seasonicu II 620 GM (imao dva komada, prvi je cvilio još jače, sva sreća pa su mi u admu zamijenili, drugi se isto čuo ali manje), TX 650 na HX 520 i na hrpi drugih corsair napajanja koje sam slagao u različite konfiguracije...dosta čest slučaj..lutrija uglavnom kad kupuješ...ali to ne znači da je napajanje preslabo ili neispravno...sva sreća pa sam nedavno uzeo VX 550W na kojem se eto ništa ne čuje od zavojnica (eto CWT mi je draži trenutno nego Seasonic )...u onoj temi su ljudi zapeli očito za CX430, ovo je inače V2 o kojoj ima hrpa reviewa po netu i niti jedan ne kaže da je to toliko loše napajanje...istina ne bi ga uzeo da kupujem jer ima već spomenuti XFX za te novce, ali neće mu ništa bit kompu...kao što su ga u onoj temi isprepadali...mislim ljudi nešto negdje načuju ili pročitaju i onda postanu eksperti za napajanja i dijele oko glupe savjete...

Nitko nije rekao da nije kvalitetno kućište, da li ima potrebe iskeširat 800 kn za to kućište...ne, i koliko vidim prosječan je korisnik i ne prčka stalno nešto po kućištu...zaš mu nisi preporučio Zalmana Z9 ili Cm Elite, Centurion 5 itd..sve po redu odlična kućišta s dobrim hlađenjem, koja koriste i napredniji korisnici a skoro duplo jeftinija od R3...a ne ti odmah, uzmi 800 kn i uzmi R3..mislim stvarno...

Zadnje izmijenjeno od: skyman. 04.02.2012. u 19:39.
skyman je offline   Reply With Quote