View Single Post
Staro 30.06.2017., 22:49   #2108
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Evo, s obzirom da nije 100% nužna recenzija, mogu napisati ukratko o dva telefona koja sam danas kupio.

Xiaomi Redmi note 4 pro (iz rh) za ženu (prethodno imala RN3, ali ga je razbila pred 5-6 dana), i honor 7 light (5c) isto iz rh za jednu stariju gospođu. Danas ukljucivao oba, igrao se s oba.

Uživo Honor puno bolje izgleda i izradom ostavlja puno bolji dojam nego na videorecenzijama ili na fotkama. Teži nego bi se pretpostavilo. Malo bljeđi prikaz slike nego sam navikao. Radi jako lijepo. Par fotki sam opalio i bile su jasne i zadovoljavajuce s obzirom na razinu svjetlosti. Emui radi fluidno iako nisam 100% zadovoljan odgovorom touchscreena. Tesko cu ga ponovno pregledavati jer je mobitel kod vlasnice.

Xiaomi RN4 pro je eto kod moje žene, pa ako koga sto zanima mogu mu uslikati ili probati pa odgovoriti na pitanje.
RN4 je po mom osobnom iskustvu i po svim za sada pojedinim segmentima napredniji uređaj od navedenog Honora, a i napredak u odnosu na rn3 je osjetno vidljiv, ne toliko u osjećaju rada, brzini itd, nego u kvaliteti izrade i osjecaju kvalitete u ruci - kompaktnosti zaobljenosti itd. Nisam fotkao s njim, pa ako tko zeli mogu koju opaliti. Itd.
Tomtam je offline   Reply With Quote