Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 29.10.2011., 03:50   #103
spacer
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: svemir
Postovi: 6
Citiraj:
Autor dickjones00 Pregled postova

no jel ima koji expert koji imi moze pomoci oko problema sa USB diskom? (post #95)
pa ja nevidim problem, ili nisi dobro postavio pitanje. kao prvo napisao si gore da mu mozes pristupiti ftpom, znaci mozes pristupiti sto se tice ostaloga pravo pitanje je kako si uopce dobio pristup da omogucis ftp jer je to admin pristup, a h1 ne daje takav pristup modemu, no ako imas admin pristup onda probaj se igrati sa samba serverom, ja ga nisam uspio nikako upogoniti da folder sa diska ili sa usb-a vidim u mrezi. tj uspijem ga vidjeti u mrezi kad trazim imenom, samba share name, ali kad ga nadjem nemogu uci u njega. sto se tice brzine uploada na disk sa ftpom ista takva brzina bi ti bila da ga uspije vidjeti kao i samba share u exploreru kad bi dropao neki file na taj svoj hard. sve u svemu taj samba mi je misterija probao sam forwardati portove i svasta, jer samba ima svoj posebni port, ali za sada nisam uspio nista. nema nikakvog manula za taj modem ni nista drugo.

da i ja napisem nesto o h1...

korisnicka sluzba u vecini slucajeva nezna puno o problemima, i to ona tehnicka koja bi trebala razvaljivati. posto sam ih zvao dosta puta u vezi raznih problema. problemi sa kojima sam se susretao na par mjesta (posao gdje su prešli na h1 sa tcoma i sad placu i kukaju)
problemi sa primanjem faxeva (fax se nemoze primiti ali ni poslati)
problemi sa uploadom na odredjene adrese (ako se uploda file veci od 50megi na odredjene adrese, jednostavno se prekine dok na drugima radi sve ok)
problemi sa caller id funkcijom, ako je broj vezan za modem
veliki problemi sa modemom ZTE ZXV10 H201L pri spajanju vise od 3 wifi uredjaja, taj modem ima ozbiljan bug
vasi wifi uredjaji vide modem, sifra je ispravna a modem jednostavno odbija pristup uredjaju. (problem sa wifi pristupom iskusio sam i na davolink modemu)
nedostatak detaljnog manuala za gore navedeni modem, jer poslovni korsniki nije isto kao i zena od 22 godine koje
ne zanimaju napredne funkcije (bez uvrede mladim ljepoticama sa 22 koje citaju moj post)
problemi sa tel linijom... neko vas zove, vas broj nije dostupan, dignete slusalicu i telefon radi, opet zovete broj nije dostupan
opet dignete slucalicu kad ono signal normalan.. predopostavljam da je problem sa reganjem sipa itd.
blokada naprednih funkcija modema... dobijete user sifru s kojom pola toga nemozete vidjeti ni podesiti itd.

da me osobno netko pita nebi mu preporucio prelazak na h1, jer istina platis manje, ali nitko te ne pita koliko ces zivaca izgubiti
i otici doktorima koji ce ti uzeti vise novaca na kraju nego neki telekom kod kojeg sve radi ok.

Zadnje izmijenjeno od: spacer. 29.10.2011. u 04:17.
spacer je offline