View Single Post
Staro 18.11.2008., 22:03   #33
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Dariob Pregled postova
Postovani
U 50-tima su roboti obicno imali imena Robi. Robi Robot ili nesto slicno. Na PCE-u se svaki odaziva na Dario! Vidi se da dDario nije od jucer : Gledao je daleko u buducnost kad je birao korisnicko ime Stvarno mi je jadno kad ovo iskoci na forumu Ako ovo nije gore robot, bome mi mirisi na takvog


Citiraj:
Autor Mr.Black Pregled postova
Evo ja sam otvorio ono kaj sam i mislio i mogu reći ak hoćeš raditi i zaraditi isplati se, posla ima što me je čak i iznenadilo. Naravno, početak je jako težak i ja sam još na početku, ali kak je krenulo biti će super.
Nek ti je sa srecom i puno posla za vratom.

Jedan stari trgovac Grk, prijatelj od dede i stara garda trgovaca. Skoro pa gusar. Jos kao klincu mi je pricao da u najvecoj rupi ako otvoris ducan, najbolje ce ici ako je u njemu hrana. Netko ce reci ali cekaj, pa vidis koliko ima mega ducana, mali svi propadaju! Istina, ali izaberi dobar punkt ili se smjesti na koraku necije navike prolaska i imas sigurna gladna ili zedna usta koja ti dolaze svaki dan.

Recesija gore dole, ljudi moraju jesti Fora je samo sto vecina micro ducana i dalje ordinira nabavom i ponudom po mentalitetu razmisljanja prije 20+ godina. U Brooklynu postoji citav labirint micro ducana, koji bi po nasem uzoru propali za mjesec dana. Ali tamo svaki vlasnik zna dobro sto mu je prodavati; znajuci da ce njegov kupac uci samo kod njega. Tako ce prvi specijalizirati nabavu pljuge samo za Fleks ekipu. Ducan do njega, za Jelc ekipu cuva pikantniju papicu... model primjenjljiv na sve. Htjede izvuci jos jasniju poantu sa temom, ali padam u zemlju snova...zzz
Visage je offline   Reply With Quote