View Single Post
Staro 05.09.2014., 16:45   #78
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ne mogu urediti prethodni post pa malo bumpam;
Upravo mi je došao Kingsing W8 od 88 eura (stock na Banggoodu i još nekim), ja sam svog dobio preko veze još iz tvornice;

Evo kratkog dojma do sada; (ujedno i pišem za detaljniju recenziju)
Tablet je odličan, brzo se pali, ovo mi je prvi Windows tablet.
Nisam imao pojma da je ovo isti Windows koji imam na desktopu samo sada na tabletu.

U sebi ima aktivirane (geniune) Windowse 8.1, nudi i dosta updateova.
Kingsing W8 ima dvije kamere, prednja mu je detaljnija i bolja od zadnje (jako kvalitetna za Skype). Nisam baš naviknut na Metro sučelje pa sam si instalirao Classic shell da dobijem stari izbornik start.
U Chromeu sve flash igre vrti bez problema kao i sve stranice.
Ne grije se. Ima Intelovu HD grafiku (ekran je IPS 8" 1200x800) Intelov četverojezgreni procesor na 1.8Ghz, težak je svega 380grama.
1Gb RAM memorije je sasvim dovoljno, nisam osjetio nikakve zastoje ili lagove. Istina, neću igrati Call of Duty na njemu ali za tablet je sasvim dovoljno.

Touch je iznimno precizan, prepozna da li pritisnem X ili za smanjiti prozor/minizirati.
Još ću kasnije napisati što o njemu, bateriju nisam mogao probati i vidjeti kakva je ali mi se čini ok.

Ima HDMI i utor za MicroSD karticu (sada dodao 32Gb) ali samo 5Gb slobodne memorije na internoj C particiji (ukupno oko 12Gb kako kaže Data managment). Nema utor za SIM karticu ali spojio sam T-Mobile USB i radi savršeno na 3G mreži.

Još samo da saznam kako raditi screenshoot pa sam ga slikao ovako;


Uglavnom, za 88 eura (116.99 USD) je ovo stvarno super Windows 8.1 tablet.
Inače za toliko se ne dobije ni licenca.
Isplativiji je i hardverski jači od Android tableta.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote