View Single Post
Staro 14.11.2020., 18:23   #266
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
samo nosi traume zbog kupnje proca elektrane na ugljen sa single coreom Intela iz 2008.
Eto, sad sam i socijalista postao, nevjerojatmo

@Exy pa nisam ja taj proc uzeo radi single corea misa mu... bas naprotiv, uzet je radi toga sto je ravan jednom 8700K u onome sto meni radi/sluzi.
Trosi ? Pa to nije istina... je ima vecu potrosnju ali kada je izasao nije bilo biosa sa smanjivanjem v-core tj. podesavanjem ofseta i ostale điđe-miđe.

Ajde, mogu priznati da prvo gledam financijsku stranu a tek onda pefomanse tj. dali je to opravdano no to ne znaci da bi moje misljenje trebalo nekome braniti
da potrosi pare na pefomanse ako mu se oce i ako mu bas takve trebaju, nije socijalizam ako ja "vristim da nije isplativo" u odnosu na xy.

@MadBoY

Ja ne znam sta "tebe pere" i odakle izvlacis sta koga zanima, kako misli i tko s kime ima problema ali ja imam problem s tebom kao Trump sa Anemicnim.
Ni nezna koji je ovaj... jedino sto je zapamtio je RH = Kitarovic ( sise ) i to je to.... Ako sam napao tvoj stav i rijec napisanu ne znaci da me nesto osobno žuljas
a ako tako i dalje mislis onda si mozda materijal za nekog novog vrhovnog vodju koji odrubljuje glave onima koji drugacije misle.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote