View Single Post
Staro 14.11.2020., 14:22   #253
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor Neo2001 Pregled postova
...tona gluposti izrezana...

Da se razumijemo, mene je prošlo tuniranje PC-a, DIY vodena, modanje, ovo-ono, qurac-palac. Kupim, složim, instaliram, radi. Kad dodje vrijeme da je preslabo (godinu/dvije/pet) - dižem frekve, cijedim što je više moguće, prije mijenjanja. Svoje vrijeme sada trošim na druge stvari, koje su možda također za nekoga glupo trošenje vremena.

Ali ja ne znam koji je tvoj problem.
Da li kupuješ ti ? Nisi.
Da li moraš gledati taj video ? Ne moraš.
Da li je ovaj forum tvoja ili nečija druga privatna prčija ? Nije (odnosno jest, ali se gazda ne javlja ).
Ako čovjek okači video koji je on-topic, ne vidim u čemu je problem. Ako imaš što reći za pobiti tvrdnje OP-a ili videa, samo izvoli. Ali nekakvo lažno moraliziranje ili briga za tuđim novcima i vremenom - sorry ali nemojte, totalno je passé.


Vas dvojica se čudite nekakvom You Tube videu "k'o pura dreku". Kao da je to prvi video u kojem se iznose informacije koje su ili slabo bitne ili bitne za trojicu ljudi na ovoj planet, ili su čisto "mami-para" ili clickbait.
Odmah me podsjeti na epizodu prije par godina u kojoj ja stavljam vanjsku LTE antenu/kućište, u koju sam ubacio Mikrotik router i LTE karticu, kemijam i isprobavam, napišem svoja opažanja, napišem koliko me je došlo, NE napišem da bi svatko trebao uraditi što i ja. Da bi mi silver_tip napisao u stilu "koji qrc će mi to, to je overkill za ono za što bi trebalo služiti, da mogu dobiti isto (samo manje elegantno rješenje) za X manje novaca , "da šta ja lažem napaćeni narod"" (karikiram ), itakodalje itakodalje. Napade me gore nego Šmrkljavi Anemičnog.
Za vas dvojicu je ili politika ili filozofija ili da idete u svećenike, te tako spasite izgubljene i zabludjele duše, nema četvrtog.

Malo zajebancije, isprika, ali nadam se da razumijete što sam htio reći.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote