View Single Post
Staro 14.11.2020., 12:54   #248
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
MadBoY oprosti ali danas si fakat u zoni.

silver_tip je u pravu, barem IMHO.

youtuber je u videu, istina, rekao da je na to potrošio 12h i da je isto tako rekao da je sam 'limitirao' vrijeme na 6h, ali bome, nigjde nije spomenuo da je u tih 6 sati 'prčkanja' uspio doći, barem po njegovim riječima do kraja, da dalje nejde...

e sad, da li to nekom vrijedi, potrošiti 6+ sati narihtavanja, isprobavanja i da ne govorim 6 sati 'mučenja' procesora i ploče za koliko, niski dvoznamenkasti % uvjetnog, upitnog poboljšanja, e to je već stvar osobnog karaktera, životnog stila...

Ja znam da je nekima doslovno poput orgazma da može reći da mu komp radi na 5xxx/mhz 24h.

samo, žalim da isti ti ljudi ne priznaju ili možda ne znaju da im takav, komp troši ohoho više struje, daleko više muči napajanje, sad će neki reći da sam pesimist, ali postoji i daleko veća šansa da nekaj rikne, da se zapali...

Lijepo ste se vi tu ulaufali, vau, super novo, 5xxx serija ovo ono, da, sve je to lijepo, uvijek je to tako bilo da je 'novi' hardware vau, i po cijeni, a i po performansama, samo, silver_tip za razliku od nekih razumije što znači vrijednost, bravo silver_tip.

Isto tako razumije 'problematiku', da srećom, današnji hardware, ne nužno i najskuplji, bez problema prati software za 99% forumaša.

Da stvar bude 'bolja' ako mogu primjetiti zasad koliko sam vidio samo 2-je ljudi na ovom forumu ima 5xxx seriju doma i vide zbilja kako to 'piči', i iskreno se nadam da im takav procesor i treba, a ovo sve drugo je prdenje u vjetar i vjerovanje youtuberima i isto tako sanjanje kak budete jednog dana i vi tako dok se cijene normaliziraju, stabiliziraju i ne znam kak 'iraju'

Nema tu previše filozofije, ili imaš, ili nemaš, pardon nedaš... ALI nije niti sve najskuplje, najnovije, odmah i nužno za vrlo veliku većinu korisnika!

hvalit se 'videom', ajme, ajmo više sjašit s tih videa, youtuberi dobivaju 'robu' besplatno, ako ju pokude, nema više 'robe', nema više videa, nije sve u tim videima a bome niti u igricima kak 9x% forumaša ovdje 'mjeri', procjenjuje komp, šteta.

super mi je gledat kak se ljudi 'napale' na 8k, i kupe monitor, grafičku.... i onda bude, huh, 'lijepo' me to koštalo, lijepo izgleda ali nekak to baš i ne 'piči' ...

i sad ovaj nedavni, toliko najavljivani 'bum' tog zen 3, nvidia 3xxx grafičke, ati 6xxx grafičke..., i kaj se sad desilo? Ok to postoji, ali rijetko je dobavljivo a cijene su takve da niti oni 'najhrabriji' nekak baš samo tako ne uskaču u taj po mnogima najbolji ikad, ali opet za večinu Hrvata (pre)skupi trend.
Neo2001 je offline   Reply With Quote