View Single Post
Staro 14.05.2020., 11:01   #246
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ma ja mislim da je to sve isto, gledaj 3+2 obavezno, kažu Bosch i Electrolux da su najbolji ja mislim da je sve to isto(iako je i u mene sve od njih dvoje al sa akcija). Pećnicu nemoj Bosch, deru previše sa cijenom a ništa ne dobiješ, ja za svoju ako oću nadodat vodilice moram dodat 1200 kn... smiješno, kolega kupio Whirpool sa vodilicama za manje para... Mašina je okej Bosch jer nije glasna(i perilica rublja, imaju neki tih motor, šta ne znači da drugi nemaju). Ploču sam uzeo inukciju sa edigitala 1600 kn electrolux, u emmezete ista 3200kn nema 3+2 al ono... upola cijene je . Frižider ugradbeni electrolux no frost, to proizvodi zvukove koda rađa...Prvo sam se smijao kad sam vidio zvukove nabrojane u uputama, al stvarno ih proizvodi, navodno svi ti no frost proizvode zvukove
No frost proizvode takve zvukove da mi je muka. Whirpoolov lupa ko da neko nabija vratima ormarića, a Gorenje je nešto suptilniji i tiši, ali isto prozvodi zvuk koji te scima dok ne skužiš da je fridge.

Mislim da je bolje jednom u par godina čistit fridge, nego svaki dan slušat lupanje.
Elven je offline   Reply With Quote