Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.12.2011., 19:03   #1531
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Za sekundarni auto se ne ispazi kupovat mali skupi gradki auto. Trazi se mali, jeftini gradski auto.
mali jeftiniji gradski auti ne dolaze u obzir zbog obitelji (zato i uzimam varijantu sa petora vrata)
znaci auto ne bi trebao biti ni premal (mazda 2, honda i20, clio, C2, itd) a ni prevelik

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Mali gradski auti jako dobro drze cijenu i ne samo diesel, nego i benzinci sa malom potrosnjom a takvih sad ima koliko go hoces. WWov 1.2 motor u bilo kojoj varijanti trosi ko upaljac i po meni se ne isplati ulagat u diesel, pogotovo za sek. autic. Ako treba malo vise snage i zvilji auto Polo 1.2TSI je dobar izbor za Pola.
VW 1.2l motori su znatno skuplji od 1.4l
ne vidim u cemu je njihova prednost
imaju 3 cilindra naspram 4, ne trose znatno manje a dolazi sa vise konja sto mi se cini kao silovanje motora

Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
1.2 Swift sa 94ks, benzin je na akciji za 85000kn i to sa skoro najjacom opremom. Nista losiji od pola a kvaliteta je podignuta na visu razinu od proslog modela, unutrasnjost,.
auto se planira imati duze vrijeme i stoga potreba za necim kvalitetnijim i opremljenijim
dosta toga je uzeto u obzir i dosta toga je ispalo iz odabira (najvise zbog estetike..)

eventualno bi uzeo neki pegueot (najradje volvo, ali oni redefeniraju skupocu..)ali frend mi ima jednog i ti auti se toliko kvare da je to katastrofa

btw suzuki hrvatska ima valjda najlosiji website od bilo kojeg proizvodjaca
i jel zna netko zasto se odjednom u europi poceo koristiti rabbit brand? ^^
Ordem je offline   Reply With Quote