Tema: Anthem
View Single Post
Staro 09.04.2019., 10:22   #95
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova

Ono što me najviše smetalo su bugovi i nedostatak nečega što bi me držalo u igri kada prođem glavnu misiju. Osobno mislim da takve igre imaju potencijala da ljudi natuku stotine sati, ali jednostavno loše odluke + loša realizacija, ništa s toga. Tako je i ovdje.

Ja sam prošao priču s levelom 19. Sada bi trebao do 30 grindati misije i strongholdove, koji se ponavljaju svaki puta. Tu su trebali poraditi.
3 strongholda i ponavljajuće misije, mene je to dotuklo. Pogotovo kada sam išao raditi "Legendary missions", očekivao da ću dobiti nove misije i legendary gear, kad ono, vraća te na "teže" misije u kampanji, s težim protivnicima...

Da su ubacili jedno 20-tak različitih dungeona/strongholda s 20-tak različitih Titana kao main bossova, igrao bi. Ovako, nemam volje.
Kako je jedan developer rekao u samom članku...doslovno su ostali bez vremena. I iskreno ako nađes viška 20min i volje, pročitaj si članak. Odlično opisuje situaciju nastalu u Ubisoftu, pa čak šta se dešavalo developmentu u vrijeme andromede i inkvizicije.
thunder11 je offline   Reply With Quote