View Single Post
Staro 01.10.2013., 22:09   #34
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Sretno barba . Sto manje reklamacija zelim
Hvala susjed.

Citiraj:
Autor AdmiralST Pregled postova
nije kritika nego zapažanje :
1. kad se dodje mišem na ikonu stoji za sve MSI neka oznaka sta god pogleda
2. ako je moguće radije smanji ikone a produži misto za opis malo mi je tlaka ić mišem od artikla do artikla pa čekat da se pojavi lebdeći tekst
3. može malo detaljnije kakva će ti procedura RMA bit? šta je sa transoprtinm troškovima kod servisa
1. Ne kuzim, probao sam, sve ok
2. To nam je mali problem ali vec radimo na tome da bi cijelo ime artikla bilo u naslovu
3. RMA saljes nama, Overseas o nasem trošku.

Citiraj:
Autor AdmiralST Pregled postova
btw sad kad sam se registrira di da upišem nick sa foruma?
Ako si I.B. rijeseno je, ubacen si, provjeri cijene kad si ulogiran i ne.

Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Smeta mi što ne piše garancija za proizvode. To morate obavezno ubaciti

I da, bilo bi super da ubacite plaćanje pouzećem

Sretno u poslovanju te se nadam da nećete poći krivom stranom ko ove neke poslovnice koje varaju i za*ebavaju ljude koji su krvavo zarađenim novcem kupili proizvod.

Garancija je kako pise 2 god., neznamo jos koliko svaki proizvodjac daje iznad toga ali i to cemo ubuduce pokusat saznat/napisat. Cinjenica je da preko nas RMA ide u te 2 god.
Pouzece povlaci par stari kako je cijenjeni kolega bubba napisao, kao prvo fiskalizacija, kao drugo primjer: "Narucen mi je artikal koji imam jedino sa francuskog skladista. Narucim, platim, posaljem na otok Vis recimo i klijent odbije primit posiljku".
Tehnicki nam je trenutno neizvedivo slanje pouzecem ali u slucaju povecanog obima posla, spremni smo i lager imat, to mijenja stvari onda u kompletnom poslovanju. Ali o tome nesto kasnije.

Tko se zeli registrirat, nek me slobodno cimne na pm sa podacima o registraciji.

Hvala svima jos jednom na podrsci a i kritikama.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote