View Single Post
Staro 18.01.2011., 01:26   #14
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
CamScanner (free/paid) - Skeniranje dokumenata kamerom. Svoj posao radi vrlo solidno, čak i bolje od Scan2PDF-a kojeg sam se bio držao k'o pijan plota.

ConnectBot (free/paid) - Pristup konzoli, što lokalno, što preko SSH protokola. Mislim da je to must have na mobitelu.

Droidbox (free/paid) - Dropbox klijent za android. Pristup pr0nu je sad moguć i sa mobitela.

GTech Net Tools (free) - Razne mrežne informacije o mobu ugodnog sučelja. U ovoj kategoriji bih još izdvojio i Network Info 2 (free, postoji i verzija za ekipu ispod 2.1, samo izbacite dvojku iz imena).

ServerAssistant (free)
- Kontroliranje i nadzor servisa na serverima. Isto tako jedna od jačih aplikacija, čudi me da je besplatna jer nudi puno toga.

Trambus (free)
- Majstore. Sviđa mi se stranica.

WebSharing Lite (free, postoji i nonlite paid verzija) - Pristup podacima na mobu preko web stranice i razne điđe. Klasična verzija nudi i gledanje galerija, filmića, slušanje zike i tako to... Isto tako bih izdvojio i jednu aplikaciju koja je još konstantno u razvoju , a to je PAW Server (free). Nudi iznimno mnogo, od svega gore navedenog plus pisanja svojih web aplikacija za mob. Za nadobudne dušu dalo.

SMS Backup (free) - Backup SMS-ova na gmail server. Radi svoj posao u tišini i bez problema. Stavi i zaboravi.

Metal Detector (free) - Detektirajte šrapnele u koljenu, ljude sa povišenom razinom željeza u krvi te plain-old armaturu u zidu na sveopće veselje cijele obitelji.

Tricorder (free)
- The must have aplikacija za svaki mobitel. Onaj tko ne zna što to je, nek baci mobitel kroz prozor.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote