View Single Post
Staro 27.01.2011., 13:10   #621
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Istina je da od 08/10 svi Desire dolaze sa SLCD ekranom. Razlike ima, ali ja sam ugodno iznenađen kvalitetom slike.
Moj savjet je da uzmeš Desire. Kvaliteta izrade je daleko bolja od Galaxy-ja. Mnogi koji su vidjeli Galaxy su komentirali da je živa plastika i da imaju osjećaj da bi se raspao kad bi pao na pod. Isto tako mislim da je za Desire daleko veća baza rootanog firmwarea, a i brže izlaze updatei za Android.
primljeno na znanje i ravnanje
do 5. mjeseca ću još imati vremena za razmisliti

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Moja preporuka je galaxy s.
I sam ga imam, a i sam sam bio u sličnim dilemama i razmišljanjima prije kupnje.
Ima dovoljno podrške i za galaxy s na xda forumu, bez brige, update-i su i za njega dostupni, tj rootani update-i, a kod mene je presudio daleko bolji display nego na desire-u, bolja kamera i u foto modu, a pogotovo pri video snimanju, veći ekran, lakši je i meni osobno bolje leži u ruci (isprobavao sam oba prije kupnje jedno vrijeme), 2gb rom-a naspram desireovih 512mb, itd itd.
Ovo o kvaliteti - nije istina da je mob živa plastika jer je kompaktan i nigdje ništa nema lufta i ne škripi. A što se tiče padanja, pa ne kupuje se takav mobitel da se isprobava što se događa kad padne, uostalom testovi su dokazali da se više štete dogodi težem mobitelu, u ovom slučaju, desire je fest teži npr. I btw, galaxy s ima gorilla glass display koji je otporan na ogrebotine i ostalo....

Eto, valjda sam bar malo pomogao....
Hvala i tebi. Meni je najbitnije da se display ne izgrebe, a po tome mi se čini Galaxy bolji. a i vidjet ćemo šta će bit do 5. mjeseca u ponudi. možda dođe i HTC Inspire do tada u ponudu
Brko je offline