View Single Post
Staro 02.08.2023., 14:27   #407
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
imam jedan stari disk iz laptopa 2.5'' od 320 GB (5K500 B-320 od Hitachija), gore su instalirani Windowsi i bio je u laptopu koji se rasturio i više se ne koristi

htio bi formatirati taj disk i uglaviti ga u svoje desktop računalo koje je staro približno cca. dvije i pol godine i SSD na kojem su mi instalirani Win, ujedno služi kao i prostor za pohranu svega šta se radi te je još samo par GB slobodno i napuniti će se

osim adekvatne "ladice" za taj 2.5'' disk, kakvo znanje mi je potrebno za ugradnju? želim sve datoteke koje imaju puno GB, filmovi/glazba i ostalo prebaciti na taj 2.5'' s SSD-a na kojem su Win istalirani i da mi uvijek bude dostupan, vidljiv i da mi bude prikazan kod disk u My Computer... kako da to izvedem? i kako da spojim taj disk s matičnom? koji konektor mi je potreban?


EDIT: sada vidim da sam čak i preko aliexpressa kupio za njega ladicu s malo elektronike, tako da je povezan s običnim 3.0 USB kablom na obje strane - ako to nešto može pomoći pri ugradnji tog diska "iznutra" kućišta?
Pošto si ćlan foruma od 2007 mislim da nas malo trolaš ovim pitanjem, al evo zagrist ću

segregator je offline   Reply With Quote