Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 13.01.2018., 23:49   #9197
M4rk0
DragonBall Z Fan
Moj komp
 
M4rk0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor hrca Pregled postova
Ajde javi dojmove, kad se malo usviraju zvučnici??
Za sada na prvu fini zvuk, mekani visoki, za moj ukus fali niskih (al zato i gledam sub )

Citiraj:
Autor hrca Pregled postova
Frend mi isto baš gleda taj komplet i misli si uzeti...tako da mu znam prenijeti dojmove...a mene baš zanima kako zvuči taj zensor 3
Jako malo setova je ostalo, mislim da je u Zagrebu ostalo u 2 elipsa i to izlozbeni primjerci samo (ja sam svoje uze zadnje izlozbene iz jednog elipsa)

Citiraj:
Autor hrca Pregled postova
Za subwoofer bih ti preporučio nešto drugo (ja sam isto gledao DALi, ali sam na kraju odustao), za isto toliko novaca:

B.K. Electronics P12-300SB
http://www.bkelec.com/HiFi/Sub_Woofers/P12300SB-FF.htm

Imaju jako dobre recenzije po internetu, i ne mogu se kupiti nigdje osim kod njih u tvornici, ja sam sebi uzeo jači model XXLS 400 i dosta sam zadovoljan... u slučaju da se zainteresiraš, mogu ti preporučit trgovca na ebayu koji ih prodaje nešto jeftinije (kao grade B, ali u biti nov novcat subwoofer) i meni je to iz engleske došlo za 3-4 radna dana...
Ajme koje mrcine
Stavi link svakako me zanima, 12" su mi uvijek bili bolji izbor i jos 300W RMS...Ima da trese jaka (sto ja obozavam) kako ti je velika soba gdje imas XXLS 400?
M4rk0 je offline   Reply With Quote