View Single Post
Staro 19.03.2010., 14:42   #75
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
evo koristim ga cijeli dan i odusevljen sam!

boje su fantasticne, ono kaj je neko kenjo za brightness je idiotarija jer da ima jaci brightness brijem da bi me jebalo za oci. nisam neki profic pa ne kuzim dal ima veze ovih 14 ms za igrice al za ovo kaj sam ja zaigro je izgledalo jebeno i bilo vrlo igrivo (eve online i cod4)

kut gledanja je prava milina, kad se gleda ful sastrane vidi se neko shiftanje boje i blago mracenje, ali to je stvarno hardkore kut iz kojeg se iovako nista ne vidi. odozdola zamracenje skoro pa da i nema i iz najzesceg kuta.

dead pixela nema! (vievsonic zamjenjuje vec na 1 mrtvi pxiel btw, jedino bi bila tlaka ic mjenjat, ali cim to daju znaci da nemaju s tim cestih problema).

uglavnom sora me ekstaza na svaki pogled, ne znam na koji nacin tn-ci u istom rangu mogu konkurirat ovom monitoru, vec sam ips panel je vrijedan svake kune.

stalak uistinu jest celav, sve je to klimavo, dakle ako živite na seizmičkom području ili pored pruge - mozda nije za vas, il ga treba uradi sam stajl učvrstit. meni se stvarno nije jos nit jednom mrdnuo il ak je stvarno me ne smeta pa me boli kiki za to

probo sam fotkat s foticem s mobitela al ne zgledaju fotke nikak, cim uspijem uslikat posteno cu vam postat.

eto to so moji dojmovi do sad, kako velim nisam neku kužer i nemam neku poredbu s drugim monitorima u ovom rangu ali moje laičke oči uživaju!
dafa je offline   Reply With Quote