View Single Post
Staro 11.04.2009., 21:23   #57
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
trenutno nisam u stanju uzet novi monitor, ali bih htio malo posavjetovat s vama da budem spreman ukoliko ona bude uskoro moguca jer nemam blage o monitorima.

studiram arhitekturu i radim u autocadu, archicadu, malo u photoshopu i uskoro 3ds maxu. igrice za sad nebi igrao na njemu jer bih ga spajao na laptop (moj komp) koji jedva zavrti cod4 na low detaljima i to na rezoluciji od 1280x800. monitor bi mi koristio i za gledanje filmova u 720p i 1080p kvaliteti.
od prikljucka za spajanje imam samo 15-pinski D-Sub (ukoliko je to onaj plavi prikljucak), ali bi htio uzet monitor koji ima HDMI tako da budem spreman ukoliko budem uzeo novi komp u bliskoj buducnosti, ali nije toliko vazno.
kupovao bih ga u sloveniji radi povrata IVE, pa gledam sljedece 2 trgovine: mimovrste i BigBang.

malo sam gledao izdvojio sljedeca dva: Samsung T240 (285€) i T260 (400€). TV tuner ne trebam. u cijeni je razlika 115€ (95€ kad se odbije porez) pa me zanima dali se isplati dati toliko vise para radi 2"? za sad mislim da ne, posto ce mi biti ionako velik skok jer vec godinu dana radim na 15"
dali imate koji drugi za predlozit u rangu od 300-400€ il da se drzim ovih

hvala
A.J. je offline   Reply With Quote