View Single Post
Staro 14.07.2010., 14:49   #16
centaur
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Citiraj:
Autor Morpheous Pregled postova
Ovisi, telebit je broj 1 u hrvatskoj kada je u pitanju kupovina verbatim DL DVD-a. 8.5 kn po komadu nećeš naći nigdje. Barem ne u Zagrebu. Žena koja tamo radi je jako susretljiva. Frend je kupovao powerball i pitao za garanciju, a ona je rekla da vrijedi za sve osim ako ti ispadne iz ruke i ošteti se, ali da se i to događalo drugima koji su kupovali kod njih, pa se ona ipak potrudila da se powerball zamijeni, no neka svejedno pripazi. Što se mene tiče, trgovina jest malena šupica, ali žena je jako ljubazna i susretljiva i za DVD-e su mi br. 1, a ako je istina što kaže, onda su vjerojatno i za reklamacije jako susretljivi.
To za DVD-e nisam znao, od sada budem tamo išao po tu vrstu "potrošne robe", ja sam mislio na cijenu hardwarea tipa procesori, memorije, hard diskovi, itd... koja je obično za 200-tinjak kuna skuplja nego u ostalim dućanima u krugu kilometar koje su također "šupice", a više volim kupovati u tim manjim dućanima nego u nekim "centrima" gdje je puno manji izbor robe, odnosno nema onoga šta znam tražiti. Šta se tiće susretljivosti, nemam prigovora, žena je stvarno bila OK.
centaur je offline   Reply With Quote