View Single Post
Staro 28.04.2021., 12:48   #953
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Danas me zvali iz T-coma i nude sve i svašta. Naravno treba pod hitno skupiti korisnike na njihovoj optičkoj mreži. Kada sam rekao što trenutno imam i po kojoj cijeni odmah cijena išla dole za 20 kuna, no đabe im to kada je u paketu 500/200 brzina. No iako nude samo ovu brzinu u službenom paketu možemo se dogovorit i za veću brzinu, nema problema sve dam samo da prodam pa nude i brzine izvan paketa 500/500 za 60 kuna više ili 1000/500.
Ako ti nije problem kad ti je HT vec nudio spajanje na optiku onda nam mozes napisati neku usporednu cijenu te ponude HT-a u odnosu na ono sto sad imas od A1.
Ono trio paket (Internet 1/0,5 Gbit/s + TV paket + Flat fon) kod A1 je cca 239 kn na ugovor 24 mjeseca i alpari necega sto ti je nudio HT neki njihov trio paket, kako bi stekli dojam odnosa cijena...

Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Ja pričam o vremenu dok nije bilo optike i kada su imali uređaje u prostoriji od T-coma. Onda su imali takav odnos između Amisa i T-coma. Što samo pokazuje kakvi su odnosi između kompanija bili i kakav je monopolist bio T-com. Dok ostali stanari teško da će dobiti priliku imati A1 optiku, jer što je povučeno povučeno je od optike što se tiče A1, jer inače mogu odmah ugasiti kablovsku tj. B-Net infrastrukturu. A i onako će im sada dio korisnika sa B-Net kablovske prijeći na jednu od ove dvije nove optičke mreže.
Ok sad smo to rascistili Amis opticke centrale su samostalne cjeline i nemaju veze sa HT-om, tocno je da A1 kroz tu staru Amisovu opticku mrezu ne nudi optiku novim korisnicima ali to ce se vrlo brzo promjeniti, razlog je bio taj da je prvo trebalo promjeniti opremu u tim starim Amis optickim centralama, stara oprema je bila za 100/100 Mbit/s.
Sad kad su stare Amis korisnike poceli spajati na brzinu 1/0,5 Gbit/s znaci da je oprema promjenjena i da se optika moze ponuditi svima u zgradama gdje je sada dovedena stara Amis optika.
Cilim je offline   Reply With Quote