Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 20.03.2008., 00:13   #180
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Ph03n1x Pregled postova
Auzen X-Plosion 7.1 DTS (koju Fleks posjeduje) je vrlo solidna kartica za svoju relativno nisku cijenu.

Što se Auzentecha tiče, volio bih da se mogu domoći X-Meridian 7.1 kartice. Izuzetno dobra stvar, pogotovo radi odličnih AK4396 DAC-ova (sam vrh ponude tvrtke asahi-kasei, nalazi se na odličnim karticama poput E-MU 0404 USB...koja je zamjetno kvalitetnija od svoje PCI sestre)...tak da je idealna za namjene gdje je potreban što kvalitetniji analog output, tipa spajanja kompa sa stereo pojačalom.

Za takvu namjenu najbolji su izbor kartice tipa E-MU 0404 USB (AK4396), E-MU 1212M (Cirrus Logic CS4398 - DAC koji je po karakteristikama prilično sličan gore navedenom AK4396, ali možda malo tehnički superiorniji)...evo zašao sam malo u OT al vjerujem da dosta ljudi razmatra slične opcije.

Evo ja se recimo mislim počastiti kombinacijom E-MU 0404 USB + Nad C325BEE + Jamo S606
apsostrumfno dobro napisano. Jos bi ti htio pohvaliti izbor zvucnika, al kolko znam ti si u maloj sobi (mozda se varam, davno smo razgovarali) , pa bi ti mozda bilo bolje uzet neke totalno do jaja bookshelfe za te pare.
Fleks je offline   Reply With Quote