Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 19.03.2008., 23:54   #179
Ph03n1x
Premium
Moj komp
 
Ph03n1x's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Varaždin/Zagreb
Postovi: 1,846
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
@Fleks koliko vrijedi ta tvoja zvucna koju imas i kakvi su driveri u odnosu na creative? jel moze uopce izvuc neku usporedbu?
Auzen X-Plosion 7.1 DTS (koju Fleks posjeduje) je vrlo solidna kartica za svoju relativno nisku cijenu.

Što se Auzentecha tiče, volio bih da se mogu domoći X-Meridian 7.1 kartice. Izuzetno dobra stvar, pogotovo radi odličnih AK4396 DAC-ova (sam vrh ponude tvrtke asahi-kasei, nalazi se na odličnim karticama poput E-MU 0404 USB...koja je zamjetno kvalitetnija od svoje PCI sestre)...tak da je idealna za namjene gdje je potreban što kvalitetniji analog output, tipa spajanja kompa sa stereo pojačalom.

Za takvu namjenu najbolji su izbor kartice tipa E-MU 0404 USB (AK4396), E-MU 1212M (Cirrus Logic CS4398 - DAC koji je po karakteristikama prilično sličan gore navedenom AK4396, ali možda malo tehnički superiorniji)...evo zašao sam malo u OT al vjerujem da dosta ljudi razmatra slične opcije.

Evo ja se recimo mislim počastiti kombinacijom E-MU 0404 USB + Nad C325BEE + Jamo S606
__________________

Ph03n1x je offline   Reply With Quote