View Single Post
Staro 07.05.2017., 12:43   #287
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Citiraj:
Autor Logi-tech Pregled postova
To je lijepo pročitat,sve zavisi kadi jesi i jel imaš signala ili ne,to je na 4G? Kakve su ti brzine? Jel može taj pokućni radit na 3G i kakve su onda brzine?
Znači može se taj signal i pojačat sa nekim uređajima?
Budem koji dan nabavil tele2 sim karticu za mobitel pa ću isprobat kakvo je stanje kod mene,jel ima 4G signal ili nema,bojim se da neće bit ništa ni od toga
Točno tako, sve mi ovisi o 100 stvari..ali ovako detaljnije:

- brzina mi varira od 17 pa sve do 40Mb download a upload od 20 do 40mb
- Jačinu signala trenutno imam 3 od 5 crtica ako gledam u postavkama rutera i kako sam vec rekao naam se da cu antenama uspijet poboljsat. Posto neki javljaju da su im antene cak i digle za dodatnih 20mb brzine...ali to dok ja sam ne isprobam i vidim, ću zažmiriti.
- kada sam prebacio na 3G signal,barem u mojem slučaju brzine su se sruzile ispod 5Mb i neide dalje.
- Signal možeš pojačati sa hrpom stvari, ali pošto to nije moj fah, nemogu ništa konkretno savjetovat osim gore navedene riblje kosti
- A sa mobitelom ja nisam probavao jer nemam tele2 sim a ovaj mi se neda iskreno vaditi u mob i hodat po gradu tražeci jer mi treba za posao, a rezervni nemam. Jer kada staviš tu karticu za pokucni u telefon nemoas mogucnosti poziva i sms tog je koristis.
thunder11 je offline   Reply With Quote