View Single Post
Staro 10.05.2012., 01:25   #1648
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
moram ih pohvaliti, jer kako ih svaki put kada zasluze popljujem, tako moram i biti dobar i pohvaliti ih.

daklem, jest da se cekalo, ali se i docekalo - danas napokon dosla galaksija mini . kutijica smijesnih dimenzija, ali mobitel sasvim dovoljnih, cak i povecih ako ste "zaostali" u napretku tehnologije (citaj - jednostavno ti nije trebao uredaj s kojim ces ici na internet, kupovat i instalirati aplikacije, gledat filmove, biti na fejsu svakih 15 minuta i slicno, tebi je kao i meni trebao - mobitel (pozovi/javi se/procitaj poruku/posalji poruku)).

no, ovakva prigoda se nakon jako dugo vremena suse IMHO isplatila. dosao, i naravno posto sam na tomatu - treba ga otkljucati. vidio ovdje sto i kako se moze preko maila obaviti (hvala covjek ), poslao danas oko 14:00 mail s upitom za kod otkljucavanja, dosao navecer doma, kad na mailu poruka od tcoma s kodom .

tako da se unazad par sati igram s mobitelom s tomatom unutra, sve sljaka 5/5, svaka cast na brzini odgovara tcom .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote