View Single Post
Staro 30.09.2009., 00:13   #307
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Nikad nisam kupovao u online shopovima, a sad vidim da nisam ni pogriješio.
Pa ja neznam šta bih napravio da me netko toliko dugo, oprostite na izrazu ali moram, jebe u zdrav mozak, jer ovo nije ništa drugo negoli to.
Neznam čija to može biti krivnja, dali samog prodavača ili njegovog vlasnika, ali po meni nema tu šta tko drugi biti kriv nego sam vlasnik, jer on je taj koji bi trebao kontrolirati šta i kako to njegovi djelatnici rade, ili u protivnom je upravo on taj koji zagovara i odobrava takvo ponašanje.

Nije tu uopće bitno tko je koliko love spušio, bitno je da je lova spušena a sve to zahvaljujući nekulturi djelatnika dotične trgovine.

Sva sreća pa imamo forume po kojima se vode rasprave tipa ove, pa onaj koji ima volje na brzinu može zaključit koje trgovine valja izbjegavat.
Hvala vama na povoljnim cijenama, ali dok god ja nemogu doći u shop, uzet na licu mjesta komponentu u ruke, pregledat ju i uplatit lovu na blagajni, za mene to nije shop, rađe se ja odvezem sa svojim autom do zg-a pa navratim u adm i kupim na licu mjesta ono što mi treba nego da se zezam sa naručivanjem pa čekanjem pa još k tome da mi dovezu nešto krivo ili pokvareno.... ne hvala
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote