View Single Post
Staro 30.11.2019., 19:57   #1118
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Chuxonja Pregled postova
A dok god imaš detachable 3.5mm žnoru, najelegantnije je V-modu krknut ili Beyerdynamic ekvivalent (mada mislim da nije neki value jer je bilo preskupo zadnje kad sam to vidio igdje u ponudi). Modmic dodaje extra žnoru pa nije tak lijepo za vidjet, a bežični dođe više nego što sam dao za 9500+v-moda kombinaciju. Sa fiksiranim kabelima ili proprietary konektorima baš nema nekog veselja, bar ne elegantnoga i jeftinoga.
V-mooda je sasvim ok, ali isto omnidirekcionalan. Iskreno receno meni to ne smeta, jel kad sredis sensitivity na TS i Discortu funkcionira odlicno. Puno ljudi ne kuzi da je za mic kvalitetu vaznija zvucna kartica nego sam mic pa ima dosta losih review-a za njega.
Smeta mi to sto je 40e sto mi je smijesna cijena za 1,5m zice, 3,5mm steker i kapsulu koja u veleprodaji kosta recimo 50 centi.
Ova kineska kopija koju imam je sasvim OK za sad i ne planiram je mijenjati, ali sam iznad nabrojao da ima dosta mana (nije skroz gotov proizvod te mozda treba ponesto i zalemiti, dodati spuzvicu ++++).

Mood-mic ili ova kopija ima jos jedan bitan nedostatak. Moj prvobitni plan je bio da ukopcam slusalice na maticnu jel ima jako dobru zvucnu te mikrofon u posebnu zvucnu USB karticu koja mi daje 5 V na mikrofon pa zvuci puno bolje od ove na maticnoj. No, na to mozete zaboraviti jel je jedan kabal koji dijeli nulu (minus ili kako to vec nazvati) sto rezultira sa strasnjim smetnjama i cudnim zvukovima.

Uglavnom, na youtube-u sam nasao video LINK gdje frajer usporeduje "americku kopiju" mood mic-a sa mood micom pa si mozete pogledati (mozda je ista kapsula unutra kao i na ovom kineskom).

Sto se tice samih headseta, a i mikrofona kao sto je mood mic OVAJ FRAJER ima par review-ova na svom kanalu, a za razliku od nekih kretena koji su hyper popularni i sponzorirani stvarno zna o cemu prica. Da, popljuvao je Logitech Pro X Gaming Headset pa mi se odmah svidio (u biti lazem, svidao mi se i ranije).
boris1408 je offline   Reply With Quote