View Single Post
Staro 11.01.2018., 10:55   #2888
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Godinama kupujem u našim ZG trgovinama hardvera pa tako i znam osobno neke prodavače (pa i vlasnike), bivše i sadašnje (igrom slučaja a i s nekima sam generacija). Ova postava sada u linksu na trešnjevci (dole u podrumu) je potpuno neprofesionalna i nezainteresirana za kupca i njegove potrebe. Prije par mejseci sam htio probati sluške i miša i rekao kupujem sigurno ako odgovara. Kažu mi mrtvo ladno - ne može! U smislu ko te jebe. Neki dan odem u instar, sve može tamo, probao 3 miša i kupim jedan a bome ću ponovo doći. Gore u prvom dijelu dućana u linksu rade dvoje mlađih ljudi koji se trude i ljubazni su. Zanimljivo.
Za mene postoji samo Instar i Uzi, za sad. I HG shop/spot za sitnice.


Ti si kažeš htio probat miš. Prekjuče sam bio u istom tom Linksu, da bi svjedočio prizoru gdje se tip koji je kupio miš dere na prodavačicu i valjda rješava kompleks malog pimpeka jer mu teflon trakice na mišu nisu apsolutno bez jedne crtice. Da stvar bude bolja, lik je na upit prodavačice da li je miš bio tvornički zapakiran s onim naljepnicama odgovorio potvrdno. Šta bi istek bilo da ne tamo neki Tvrdi il Pupo stavio svoje masne prste na njega i zaista ga probao.


Vezano za povrat, ako je kupljen u poslovnici možeš normalno napravit povrat ako se može vratit u tvorničko stanje. Ako je uništena ambalaža, potrošena pasta i sl. onda će ti il odbit il umanjit cijenu. Gotovo isto vrijedi i za povrate kad je roba kupljena preko web shopa, jedino što ti tamo moraju uzet nazad artikl, al ti isto tako mogu spustit cijenu (suprotno uvriježenom mišljenju da nam bespogovorno moraju vratit sve pare). Sve to izlaženje u susret kupcu može biti dvosjekli mač, i pitanje je kakva je uputa odozgo da se postupa u kojem slučaju.
Pupo je offline   Reply With Quote