View Single Post
Staro 31.12.2016., 10:50   #80
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor MrRenn Pregled postova
Razmisljam se oko kupnje samsung galaxy s4. Trazio sam ga dva dana po internetu u nadi da ga ima neki webshop i naletim na neutrino s kojim nemam bas nikakvog iskustva i po forumima sam moram priznat, naisao na vise negativnih komentara nego pozitivnih. Da bi stvar bila jos gora, pise da je ovaj (ili ovi) uredaj vracen u trgovinu od strane kupca (evo link pa pogledajte - https://neutrinomobile.hr/samsung-ga...-od-kupca.html )
I odlucim se da ih nazovem i pitam ih jel to prodavaju vracene mobitele, jesu li to nesto krivo napisali i kazu oni da su ti mobiteli vraceni zbog ostecene ambalaze i sl. Iskreno ako je kutija mobitela malo puknuta, zguzvana sta god, meni to ne smeta dok je sve ok sa uredajem ali malo sam skeptican zbog toga sto narucujem mobitel za split iz zagreba i nemogu dobiti na uvid niti sliku da se uvjerim da mobitel zapravo radi. Jer ono, cini mi se preglupo da bi neko vratio mobitel zato sta je ostecena ambalaza.. A cijena tog vracenog mobitela sta imaju je nekih 200-300kn jeftinina nego inace. Pitao sam ih da li imaju te koje nisu vracani i to a kazu da nemaju. Sta vi mislite o tome? Bi li vi kupili? Aj ako neko za za neki drugi webshop na kojem mozda ima s4 nek mi posalje link u inbox

ja sam uzeo mobitel koji je bio povrat od kupca, isto je bio 300 kn jeftiniji od cijene novog. pitao sam prodavaca dal je ostecen negdje ili nesto, rekao je da koliko on vidi da nije, ali da ce jos provjeriti kompletan mobitel prije slanja, i stvarno je tako bilo. da, ljudi imaju pravo na vracanje kupljenog u roku 14 dana bez davanja razloga. takodjer sam pitao da li imam pravo i ja vratiti mobitel u roku od 14 dana ako slucajno nadjem neku gresku i rekli su da mogu. naravno, nisam vratio jer mobitel radi savrseno, evo ima vec nekoliko tjedana, nema nikakvih ni ostecenja ni greski poslali su mob isti dan i drugi dan prijepodne je vec bio kod mene. stvarno su korektni po tom pitanju i tu nemas brige. a sad sto se tice samog izbora modela, tu ti necu pametovati, to je tvoj izbor
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote