View Single Post
Staro 02.07.2016., 23:54   #66
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Tu i tamo se nešto može ubosti kod njih. Kad zagusti. Otkad su se počeli širiti, cijene su otišle u nebo, a profesionalnost u podrum. One stvari koje bi tamo trebale biti najjeftinije, zapravo su bezobrazno skupe. Oni u Vukovarskoj su kao zombiji. Jednom je išla cura sa mnom. Prestravila ju je ekipa i opća atmosfera. Više neće ni blizu. Osim toga, uvijek je to šetkanje tam u Vukovarskoj. 1. kat. 3.kat. Prizemlje. 2. kat. I onda skužiš da nema ono što tražiš.
U Areni sam skoro popio batine od onog velikog. Uglavnom, hitno mi je trebao HDMI>DVI konverter. Prije odlaska u Chipoteku sam na ebayu provjerio cijene, čisto da znam otprilike koliko vrijedi. I u Chipoteci su imali baš isti takav generic kineski adapter kakav sam vidio na ebayu, upakiran u neku čudnu generičku bubble ambalažu. Samo što je bio znatno skuplji. I kad kažem znatno, mislim jedno 10 puta skuplji. To me šokiralo, pa sam, ne razmišljajući, bubnuo da sam vidio višestruko jeftinije na ebayu. Loša odluka... Lik je svisnuo, a ja se okrenuo i trkom van. Ne čudi me previše sad kad vidim ovaj post iznad.
hehe zvuči mi poznato kod nas je doslovno chipoteka u podrumu
ja sam tražio alate za popravljanje smartphonova trebalo mi je za otvoriti i promjeniti matičnu na mob.
i tako dođem dole i tražim alate i on meni grune cijenu od 150kn-200 kn ja AHA zahvalim se lijepo dođem doma utipkam EBAY i naručim za DOLLAR istu stvar i još FREE SHIPPING
vcendaki je offline   Reply With Quote