View Single Post
Staro 18.03.2013., 22:52   #136
Njusskallo
Premium
Moj komp
 
Njusskallo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
1. Jesi pročitao uvjete kupovine? To što me ti uvjeravaš da je to legalno jednako je tome da odeš u banku i pokupiš lovu sa blagajne na šalteru jer te nitko nije vidio a sami su si krivi jer nisu gledali.

2. Opet se vraćamo na početak, tebi je znači OK platiti za OS i onda platiti za neki dodatak koji bi zapravo trebao biti sastavni dio OS-a? To nije samo moj stav, pogledaj link u jednom od mojih prethodnih postova, ako to smatraju Samsung, Dell, Acer, Asus, Lenovo i gomila korisnika, onda je ipak stvar u OS-u a ne u korisnicima.
Smaraš me čovječe i ja se uzrujavam a ne znam zašto? Molio bih te da mi objasniš koji dio ne razumiješ.

1. Kupio sam Asus N56vz bez OSa
2. Instalirao sam windowse s faxa (samo da bih se mogao spojit na net)
3. otišao sam na www.microsoft.com -> windows 8 bla bla
4. kupio upgrade licencu
5. formatirao disk
6. instalirao i aktivirao 8icu

O kakvoj lovi sa blagajne ti govoriš? Jel ti sebe preslušavaš dok pišeš?

Ako si zadovoljan sa 7icom zašto nas uopće smaraš u ovoj temi? I da ponovit ću: "nije mi problem dat 35kn za START button", isto kao što mi nije svake godine problem dat 400kn za promjenit ljetne i zimske gume jer mi je to potrebno.

Nazad na temu...

Jesam ja jedini korisnik windows 8 kojem je metro fora stvar :S .. pa bar sam očisitio hrpe desktop ikonice i programe startam sa desnom win tipkom ili ctrl + win kako mi draže kroz FAIL metro.. mmm lijepe velike ikonice
Njusskallo je offline   Reply With Quote