View Single Post
Staro 02.10.2010., 22:48   #2
igorba
Moderator
Moj komp
 
igorba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Đakovo
Postovi: 1,816
Vrijedi li 300kn, to moraš sam ocijeniti.

S jedne strane, radi se o jednom od najboljih slim DVD snimača (traži recenzije PX-608AL ili Pioneer DVR-K06 - to ti je isti snimač), uz to je i jedan od rijetkih modela koji koristi slot-in sustav (lakši za upotrebu od modela s ladicom), a dobiješ još i taj dual bay pa ga možeš spojiti na stolno računalo.

S druge strane, iako je jedan od najboljih slim snimača, oni ipak realno dosta zaostaju za half-height DVD snimačima (najviše u pogledu performansi, ali i ponešto u pogledu kvalitete zapisa). S te strane, ne vidim neku svrhu stavljanja u stolno računalo. Nadalje, radi se o IDE sučelju što danas sve više postaje mana jer većina novijih ploča ima samo jedan IDE konektor, a neke (kao moja) niti jedan.

Da je namjena zamjena neispravnog optičkog uređaja u laptopu, rekao bih da se isplati (ako ima garanciju), jer takvi uređaji koštaju oko 350kn ili više. Ali za stolno računalo...
__________________



KANTA: Fractal Design Core 3000 - AMD Ryzen 5 5600 (w. ID Cooling SE-224-W) - Asus TUF Gaming B550 Plus - Sapphire RX570 ITX 4GB - 2×16GB Corsair Vengeance LPX DDR4@3733 CL16 - Corsair TX550M - Samsung 980 Pro M2 1 TB - Samsung 970 EVO Plus M2 2 TB - 2*WD Red Plus 4TB (WD40EFZX) - Monitor Dell S2721DGFA - Logitech G602 miš + Logitech Media 600 tipkovnica - Altec Lansing 221 zvučnici

igorba je offline   Reply With Quote