View Single Post
Staro 05.01.2018., 00:34   #891
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Imao sam prilike isprobati logitech g402 i definitivno je taman za moju šaku koja je prosječne veličine (19,5 cm od vrha srednjeg prsta do korijena šake) i za fingertip grip koji koristim. Palac mi je dobra 3-4mm udaljen od onog sniper gumba tako da to nije problem. Prije se moram naviknuti na ona dva gumba iznad palca jel su dosta blizu. S jedne strane manje udobno ali puno pristupačnije jel sam na G400 morao dizati palac pa bi se nekad i miš dignuo. A to u žaru borbe nije poželjno. Kvaliteta izrade je na razini koju sam očekivao od logitecha a klikovi (koji su meni bitni) su jako dobri. Probao sam i Roccat Kone puricu i taj miš (iako sam znao da je manji) mi nije premali. Manje gumbi ima ali je zato nešto udobnija ergonomija. Ali tko ima veću šaku nije za njega, pogotovo palm grip useri. Ali G402 mi se činio solidniji miš i bolji klikovi.
Mnogi se žale da im je preuzak ali ja sam baš mjerio u claw gripu su i palac i prstenjak jednako udaljeni kao kod G400/MX518 tako da to meni nije problem odn. miš nije preuzak, čak ni kada sam ga usporedio s drugim popularnim miševima.
G502 mi se s druge strane ergonomski nikako nije svidio, onaj snajper gumb obavezno stišćem, puno je bliže postavljen...a ne odudara mi nešto kvalitetom iako je cjenovno jači model.
Uglavnom ja sam kupio G402 tako da je to sad opcija dok ne vidim kako će se pokazati izdržljivost.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 06.01.2018. u 00:18.
Tvrdi je offline   Reply With Quote