View Single Post
Staro 27.11.2017., 13:38   #7
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Sve ove godine tablet se normalno punio i radio. Ovo mi je prvi put da sam "otkinuo", prije se samo loše punio.
Onda pred jedno godinu dana, valjda se usb utor raširio, morao si kabel punjača malo nagnuti u lijevu stranu da gura prema gore taj konektor ili ga okrenuti naopako.

Javio sam se Alvinu s ovog foruma, rekao mi je nema problema, lako on to zamijeni. Nije mi ništa rekao da su vodovi razbijeni.
I za jedno 2-3 tjedna ga vraća, puni, ali nakon 2 dana opet uopće ne puni.
Nakon toga ga je popravio (istina nije se javljao tjednima i tjednima na mobitel no na kraju sve ok) i radio mi je opet godinu dana bez problema. Normalno se punio 5V/1.1A.

Sada sam ga išao otvoriti, da vidim jesam li kupio dobar novi konektor i vidim da se drži samo na jednom držaču te je tada otpao i desni dok sam vadio vide te mi je u ruci.
Da li je taj vod od prvog dana u banani, ne znam. Ali volio bi da mi opet drži godinu dana konektor, kada se moglo prošli put staviti.
Možda i na neki zaobilazni način, možda nekako direkt na bateriju (kupljena je i nova baterija koja ima razne zaštite) itd?

EDIT: Našao neki kineski servis koji ima iste slike kao moj tablet;
https://item.taobao.com/item.htm?spm...id=42277379471
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 27.11.2017. u 13:49.
Ag008 je offline   Reply With Quote