View Single Post
Staro 07.04.2016., 00:31   #97
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Hrpa najosnovnijih stvari ne radi kako spada. Imas cijelu listu na njihovoj stranici. Evo samo dvije sitnice koje mene poprilicno iritiraju:

=> Gubljenje fokusa. Tipkas u address fieldu i/ili text fieldu, fokus se iz nicega izgubi.
=> Na nekim text fieldovima ne mozes koristiti backspace. Uopce. Inace te vrati nazad na prijasnji otvoreni link. I ne, nema veze sa shortcutsima, imam iskljucene 1btn shortcutse.

Imas jos jedno 200 ovakvih sitnica. Vecinu ih neces ni skuziti (kao sto ih ni ja ne kuzim), jer te sitnice ne koristis. No drugi ih kuze.

A najveca zamjerka je i dalje na optimizaciji. Obecano je da ce optimizirati Vivaldi prije 1.0 verzije. I jesu. No jako mala je razlika izmedju prvog previewa i 1.0 verzije u optimizaciji. Koristiti Vivaldi na laptopu je idiotarija, jer imas osjecaj kao da ti se render vrti u pozadini (malo pretjerujem, ali samo da docaram situaciju)
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote