View Single Post
Staro 09.08.2011., 08:02   #32
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
Citiraj:
Autor fooK Pregled postova
Prvo bih ti dao kompliment za iscrpan review, odlican uvod, razrada, zaplet i zakljucak
S obzirom da sam doma ima tu tipkovnicu 10 dana, htio bih par stvari prokomentirati.
Osjecaj kod tipkanja opcenito na mehanickim tipkovnicama mi je odlican. Kod Widowa mi se svidio nesvakidasnji font slova, taj dizajn opcenito. Znam da cete sad vecina skociti na mene, ali sto mi nikako nije sjelo je osjecaj da su tipke slabasne, kao da su klimave. Cijela tipkovnica je robusna i cvrsta, ali tipke su mi uzas. Space me posebno razocarao, od tog klimanja do glasnoce. Mozda su ti switchevi dobri za pisanje, ali meni nisu nikako odgovarali s time da mi je tipkovnica bila preglasna i za moj ukus. Opet space kao najveca tipka prednjaci sa iritantnim (nakon koliko toliko ugodnog kliktanja ostalih tipki) KLAK jeftilen osjecaj. Tako da mi je kao i ostatak razerovih tipkovnica (cast ostalim njihovim proizvodima) ostavila neki ni vrit ni mimo osjecaj
Za usporedbu mogu reci da sam probao 7G, nazalost sam sat-dva, i overall osjecaj mi je bio bolji. Za nju nemam toliko komentara jer sam kratko koristio, ali savjetujem da prvo probate negdje obje, pa kupujte LP
Ma sve je to ok, ralika je u switchevima, a samim time i zvuku. U tome i jedna od prednosti mehaničkih tipkovnica; imaš na izbor više switcheva po raznim kriterijima, pa tako i zvuku.

Meni osobno zvuk Razer BW djeluje baš fora i nekako mi je umirujući .
To kažem nakon 8 mjeseci aktivnog korištenja.

Jedino što sam primjetio je da se na tipkama koje su češće u upotrebi (Enter npr.) lagano počeo trošiti onaj hrapavi sloj, koji valjda služi protiv klizanja prstiju. U samom tipkanju nisam primjetio nikakvu razliku zbog toga, već samo vizualno.

Bez obzira, i dalje vrlo zadovoljan.
death13 je offline   Reply With Quote