View Single Post
Staro 02.09.2023., 09:26   #8
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Ventilacija da ali to je malo previse ventova za nekog tko zeli tih komp. Koncetriraj se na bolje direktno hladenje vrucih komponenti (1070Ti > pocistit, izmjenit pastu - osobno bi lupio na grafu custom ventove sa vecom disipacijom (maknes plastiku s ventovima i svezes vezicama ventove okolo ili zaljepis malo sa superljepilom po coskovima)...2x120 mislim da bi pokrili sve - spojio 4pin dapterom na grafu). R3600 bi trebao biti sasvim zadovoljan pod Freezerom. Za ostalo > 2 venta naprijed za upuh , 1 za ispuh gore, 2 max i to je to. Ako nemas sumu od kablova i sve je picikato poslozeno imat ces tih komp koji ce se drzat u granicama normale sto se temperature tice. Define R3 nije najsretnije rijesenje ako zelis hladan komp ali dok su ti ocekivanja realna - da se.
Što više ventilatora, to je kompjuter tiši.

Ja ih imam 10 140mm svaki (3, naprijed usis, 2 dole, usis, 3 gore na AIO ispuh, jedan iza ispuh, i jedan na grafičkoj koji hladi RAM) , i svi rade na ispod 600okr.

Za tihi kompjuter poželjan je i undervolt/underclock/limiti snage i naravno dobar odabir komponenti....
markecSMB je offline   Reply With Quote