View Single Post
Staro 13.11.2009., 10:31   #839
Manojlo
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: d
Postovi: 13
Pozdrav svim mušterijama koji kupujue preko ebaya. Nemam devizni račun, paypal account niti išta od toga, a u dogledno vrijeme ga ni ne mislim otvarati, niti naručivati stvari preko ebaya. Kompjuterski sam potkovan, ali u ove stvari oko online kupovine sam neupućen skroz.

Htio bih naručiti jednu majicu, vrijednosti 15-ak dolara. Ništa specijalno. Poštarina na to isto vjerojatno nije puno.

Ne znam nikog tko naručuje stvari preko ebaya, a meni bi bilo lakše platiti nekom za uslugu naručivanja, nego se baviti tim otvaranjima računa, transakcijima i najbitnije učenjem svega toga, da znam o čemu se tu zapravo radi i da budem siguran u to. Zapravo, radi te majice od 15 dolara ni ne namjeravam se baviti time trenutno.

Nema smisla kad me zanima samo jedna stvar koju želim nabaviti, a pitanje je hoću li uopće ikad više nešto naručivati.

Ukratko, ima li netko kome ne bi bio problem to naručiti i predati mi, po mogućnosti da je iz Zagreba, da se ne gnjavimo tuzemnom poštom, nego se nađemo i dam lovu za uslugu narudžbe i preuzmem istu?
Manojlo je offline   Reply With Quote