View Single Post
Staro 23.06.2015., 19:37   #316
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Alien Pregled postova
svako malo se ubaci netko tko nije uopce procitao sa razumjevanjem sto pisem(o) (mozda zato jer smo tekst nakucali na IBM model M kojeg toliko ne volite )...ili zato sto smo sekta ili fanatici (jer kad nekog ovako imenujes odmah je tvoj argument jaci i abolira te od argumentirane rasprave), sto se radi o 20-30 godina starim rabljenim tipkovnicama koje su silovane cijeli radni vijek (podcjenjivanje i pretjerivanje da se kaze kako su koristene a zapravo veliki plus navedenih jer rade kao i prvog dana), zato jer netko ne kuzi kako uopće netko moze pricati o navedenim starinama a kamoli dati preporuku za kupnju (to sto nesto ne kuzite znaci da se trebate informirati ili bar procitati neke stvari sa razumjevanjem), zatim koriste se ekstremni slucajevi za argumentiranje (evo jedna na njuskalu kosta 1000kn i odmah su sve preskupe),... ako izuzmemo glasnocu kod tipkanja i nedostatak fancy stvari uglavnom svi ostali "argumenti" su osobne prirode "ne svidja mi se boja", "predebela mi je", "ne pase mi uz novu igracu periferiju", "previsoka je", "nije glossy",...
Iskreno upao sam tu kao padobranac bez nekakve volje za argumentiranom raspravom Naravno da su "argumenti", kako ih volis staviti pod navodnike, protiv ove tipkovnice osobne prirode, kakvi bi drugi bili? Ono sto vlasnicima najbolje tipkovnice u svemiru nije jasno je da ni buckling spring mehanizam nije za svakoga. Dugotrajnost je pohvalna ali ne pretjerano bitna stavka vecini. Pa ne kupujem ni auto da mi traje 20 godina, kamoli komad pc hardvera. Za mene ruzna, bucna i neudobna. Nista ni vise ni manje od toga. Nema su to sto "kuziti".
Rista je offline   Reply With Quote