View Single Post
Staro 10.07.2017., 10:22   #26
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Kupujem rig kao sto vec ste mozda vidjeli u oglasu na forumu. No, sad sam u totlnoj zabludi jer vidim da je pocela prodaja tih rigova, dobro cijene su im jos uvijek velike, no zanimaju me neke stvari:

1. dali da kupujem sad rig za etherium koji tone ko titanic ili mi je mozda bolje kupovat rig za majnanje neke druge jos ne tako popularne valute koja bi mogla skociti?
2. ako kupujem za druge valute jel vrijedi isto pravilo kao za Etherium? Da su RXisice najisplativije, ako ne, sto bi trebao gledati ili svaka valuta ima svoju GPU karticu koja se najbolje isplati?
3. sto preporucate da majnam, mene zanima majnanje da izmajnam valutu i onda je drzim i cekam da raste, ako, znaci majnao bi vise razlicitih valuta, jel se to moze? Mislim bolje se kockat s druim valutama nego majant ovaj Etherium koji tone ko titanic, em sam predvidio da ce ici na 180$ a onda dalje je problem dali ce ici gore ili dole, jer ako krene ispod 180 onda je to banana samo takva jer moze otici ispod 100$ po nekim mojim tehnickim analizama koristenja Fibonacci retrecment linija, support linija i trend linija.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote