View Single Post
Staro 13.07.2018., 09:58   #11223
andro13
Banned
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: -
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Xenon Pregled postova
Pogledao sam malo ta 2 modela i usporedio sva 3. Ništa oni nisu bolji od Panasonica osim u OS-u.

Imaju 10 bit panel dok pan. 8+frc al zato on ima MVA panel. Philips ima nešto jače zvučnike od oba. Pošto gledam tv preko evotv-a tuner mi je jako bitan a mislim da je tu pan. i dalje najbolji od svih.

I u konačnici sa panasonicom dobim 7 cm veću diagonalu za manje novaca a to moraju biti stvarno velike razlike da bi uzeo manji tv. A između ova 3 sve su to minorne razlike (ako uopće postoje) koje ja kao i većina neće ni primjetit.

Mislim da ću nakraju uzet model 2017 jer je sad dobra cijena i ima MVA panel.

Kažem ti iz prve ruke, da sta oba modela bolja naročito Philips model zbog boljeg" procesora..I philips ti ima MVA panel, ali 10 bitni za razliku od Panasonica koji ima 8 bitni.Što je velika prednost Philipsa.. Poslije ima Philips bolju svetilnost samog panela. Philips ima i nešto bolju pokretnu resoluciju, kao i Sony. Što se tiče tunera ti Philips podržava sve što je moguče..I radi bez problema.Poslije imaš na Philipsu i Sonyu Android koji je svakako bolji nego smart na Panasonicu. Poslije ima Philips daljinski sa tipkovnicom i glasovnim naredbama, bolji zvuk, poslije ima Philips više memorije od oba modela itd.. Ali ako želiš Panasonic, ga naravno uzmi nečeš ništa pogriješit. Jedino što bi dobio bolji televizor, ako bi uzeo Philips ili Sony model.
andro13 je offline   Reply With Quote