View Single Post
Staro 23.12.2011., 23:03   #164
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,568
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
mislim da je logika smislena kad uzmes u obzir da prvo sto ti zastari na kompu jest graficka kartica.
OK, da li je sad s dolaskom HD 7970 aktualna GTX 580 automatski zastarjela kartica? Naravno da nije i nivo zastarjelosti prije svega ovisi o igrama, količini detalja i rezolucijama koje ljudi koriste. Moja HD 4670 je zastarjela kartica, ali opet, ako meni radi Team Fortress 2 na 1680x1050, nemam razloga da ju mijenjam. Druga je stvar kad samoprozvani gameri moraju imati najnovije, a usput traže, pa i najmanji razlog za otpisivanje i više nego sposobnih kartica.
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
dakle prvo od cega ces imati koristi jest nova graficka i odmah ces vidjeti razliku.
I opet se vraćamo na GTX 580 vs. HD 7970@1080p primjer, jer netko ko napravi takvu zamjenu ne bude skužil ne-znam-kakvu razliku na rezoluciji za koju je GTX 580 odličan izbor.
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
i da, ivy bridge ce imati solidnu integriranu grafulju ali nedovoljno dobru za nekakav ozbiljan gejming nazalost i mislim da cemo na to morati pricekati jos ohoho godina.
Nisu ta integrirana rješenja namijenjena za igranje zahtjevnih naslova, ali već sad Llano ima IGP koji je bolji od moje HD 4670, a Ivy Bridge bude nudil sličan nivo performansi, dok bude sljedeća generacija AMD-ovih APU modela donijela poboljšanje na svim područjima, jer se temelji na ovoj novoj GCN arhitekturi. Tak da su meni takva integrirana rješenja kud i kam zanimljivija.
McG je offline   Reply With Quote