View Single Post
Staro 26.01.2008., 16:24   #60
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
U ADMu sam kupovao dosta toga, pogotovo u zanje vrijeme proc, dio rama i kućište su mi od tamo, i prije sam par puta kupovao kod njih ali ono razvučeno - neznam kako je s garancijama jer još nisam ništa morao reklamirati kaj je tamo kupljeno, u biti ja i generralno rjetko kad da i imam nekaj za reklamaciju, dakle taj dio neću komentirati ali sve kaj sam kupovao do sad sam dobio upravo ono po kaj sam došao i nije bilo problema nikakvih da se pogleda i pregleda roba, čak niti kad je trebalo otvorit kutiju ako nije bilo na polici oglednog primjerka toga, čak je tip pitao kakav cooler imam kad sam kupovao tray procesor tako da stvarno nemam loših rječi za reći...

@zduvnja4
Ohladi malo stari sve ti ljepo piše na garantnom listu kakvi su uvjeti garancije i bez briga za tebe neće biti ništa drugačiji (bolji ili gori) od uvjeta za nas ostale a ako naiđeš ekipi s takvim stavom imaš 99,999% šanse da će servis trajati 45dana jer makar bili gotovi za pola sata će ti najepit sticker ne vraćati prije tog i tog datume radi bezobrazluka...

Na tvom mjestu bi jako prristojno objasnio u servisu o čemu se radi (isto kako si ovdje napisao samo pristojnije i puno mirnije) i da imaš ispite i kolokvije te da ti komp treba za prirpeme grafikona, gledanje atlasa na CDu ili kaj ti ja znam čega i da ti je fakat hitno pa možda i požure s pričom ali izdereš li se ovako na nekoga tamo ziher ti ne gine pacanje, da meni dođeš tako kako si sad ovo napisao i da sam ja na njihovom mjestu, ne samo da bi čekao 45 dana nego bi se još i svojski potrudio nać razlog zašto je garancija nevažeća...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote