View Single Post
Staro 15.01.2018., 17:05   #123
boldrik
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: DR
Postovi: 24
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Kako je sve lijepo napisano? Da ponovimo, ovako ide slijed dogadaja:
- Na tvu pise na cijeli asortiman.
- Onda su se dodale * i ** da ne vrijedi na akciju i artikle iz kataloga.
- Onda su se dodavali artikli u katalog koji prije nisu bili u njemu.
- Dizu se cijene artiklima, netko je linkao na archive, i cijene dignute po 1-2k kn za one konfe, a ne sumnjam da su digli cijene i ostalim proizvodima koji su uspjeli upasti u akciju.
- Brisu se komentari i kritike s neta.
- Upitno je uopce koliko "uspjesnih" narudzbi se uopce proc, a ne sumnjam da ce postotak bit smijesan.

Nije problem u tome jesu li ljudi stigli na akciji ili ne nego u tome sta je trgovina govno i ne postuju sta su rekli i onda on the fly modificiraju stvari i rade damage control. Znaci lazno oglasavanje i prakticki varanje.
Ocekivani broj golova na rukometnoj utakmici nije kvantna fizika, i mogli su lijepo ukljuciti mozak i dati neki izvedivi postotak po pogodku koji bi bili u stanju ispostovati i svejedno bi imali reklamu i vjerujem ne bi bilo blamaze i hejta kao sta je sad imaju.
Ali jebiga, balkan minds u igri, te je i losa reklama dobra reklama.

Siguran sam da su izgubili vecinu normalnih kupaca, barem ovih koji nisu ovce i zelim im sudbinu istu ko i overseasu.
Nekad prije kod kupovine nečega sam prvo išao pogledati po forumima šta ljudi pišu o proizvodu ili trgovini al to više ne radim jer ispada da su svi osim Uzija govna. Ovo je baš jedan primjer zašto. Prijatelj mi radi u jednoj poslovnici i znam da niti on niti njegovi kolege nisu "preverantska govna" i šta sve ne.

Znam da ovako sigurno nije išao slijed događaja kako u quoteu piše. U dućanu ništa nije "dodavano" u katalog . Kako bi se to uopće moglo? Katalog je dostupan i na netu pa ga se moglo skinuti i usporediti.
Da, ovi na TV su rekli i napisali da ide na SVE ali to je očito bila greška i tu je jedini problem , ali na faceu i u dućanima su se mogli vidjeti plakati na kojima je pisalo da se akcija ne odnosi na katalog i artikle koji su već na akciji. Svatko normalan može znat (i zna sigurno) da ne možeš u trgovini dat nešto za ništa kako bi neki htjeli. Čak je i nezakonito prodavati nešto ispod nabavne cijene ili dumpati zbog konkurencije. A neke stvari vidite i sami da bi išle ispod nabavne - zato ste se i polakomili tako jako i sad ste bijesni.
Druga prilično logična stvar je - ako se nešto nije moglo dati sa dodatnim popustom jer je u katalogu već sniženo, zar nije isto tako logično da se po isteku kataloga (popusta) cijene opet dignu? Čak i tako dignute i kad se od njih oduzme 29% od ove akcije cijene su i dalje manje nego što su bile u katalogu. A kolike bi trebale biti po vama?

Kad sam u subotu ušao u dućan slabo mi je bilo koliko je bilo ljudi i zbog pomisli da ću morati čekati sat vremena ili da će mi prodati karticu ispred nosa. Bilo je kupaca koji su pokušavali nešto iskamčiti po totalno nerealnoj cijeni i ti su tamo nešto dizali buku, ali većina je sa smješkom obavila kupovinu. PS4 konzola s igrom GT je bila čini mi se oko 2500kn, laptop neki i3 sa Win 10 za 2300 kn... Zakrivljeni monitor od Samsunga je pisalo 2999 i na nekoj akciji od prije je snižen na 2400 a neki kreten je tamo urlao da mu treba dat popust još 30% na tu cijenu
Ja sam kupio grafičku Gigabyte 1050Ti 4GB za 1019 kn što mislim da kod nas nema nigdje. Stoga se pitam koje su to "normalne" kupce izgubili ovom glupom i lažnom akcijom?

Skužio sam jedino da zadovoljni sjede doma sa smješkom , a frustrirani idu pisati po forumima, jer ovdje nema nijednog dobrog komentara , a vidio sam da je bilo i jako zadovoljnih ljudi tamo u dućanu . Znači u cijeloj HR jedino Uzi shop ima koliko toliko dobre ocjene ali i njih trolaju i pljuju likovi poput onog šta nema za kruh ili Ag008 (ili kako se već zove). Nije baš realno, jel?

Znam i što mi sad slijedi pa zato Disclaimer unaprijed:
Ne radim u Hangaru!
boldrik je offline